59 815 23 00

o Nas

w harmoni z naturą

NADMORSKI RESORT

Pomorze Health & Family Resort to kompleks dwóch budynków: Premium i Standard oraz  15 domków murowanych DELUXE. Na terenie Resortu znajduje się prywatna wydma, miejsce na ognisko, murowane Grille, kort tenioswy, boisko wielofunkcyjne, zewnętrzny plac zabaw, sala kinowa, sala zabaw, Centrum Zdrowia Sun-Med

FAMILY RESORT

Domowa atmosfera i troska o rodziny  z dziećmi są gwarancją udanych wakacji nad morzem w Ustce. Ogrodzony duży zielony teren pośród nadmorskich sosen daje możliwość poczucia bezpieczeństwa i dużej swobody dla naszych najmłodszych Gości. Dopełnieniem są animacji i liczne atrakcje z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

HEALTH RESORT

Od lat specjalizujemy się w szybkim powrocie naszych Gości do zdrowia. Dobre samopoczucie oraz poczucie bezpieczeństwa jest dla nas najważnieszje. W budnku Standard mieści się Centrum Zdrowia Sun-Med – nowoczesna baza zabiegowa oraz gabinet masażu SPA. Rodzinny wypoczynek nad morzem może być doskonałą okazją do zainwestowania w swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne.

W SĄSIEDZTWIE PRZYRODY

Wyjątkowy charakter tego miejsca determinuje bliskość morza, kontaktu z nadmorską przyrodą oraz niedalekiej odległości do centrum Ustki. Doskonała lokalizacja w urokliwym sosnowym lesie na skraju nadmorskiej wydmy pozwala poczuć prawdziwy kontakt z przyrodą.