59 815 23 00

udogodnienia dla dzieci

z myślą o najmłodszych
Pomorze Health & Family Resort to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi Goście mogą odkrywać prawdziwy urok wakacji nad morzem. Plaża, która znajduje się tuż przy hotelu, zaciszna, prywatna wydma otoczona pachnącym, sosnowym lasem oraz czyste morze to gwarancja udanych wakacji. Dopełnieniem jest moc atrakcji opracowanych z myślą o dzieciach. Tutaj nie sposób się nudzić!
animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci

Podczas wakacji nad morzem nie ma czasu na nudę! Dla najmłodszych czeka codziennie mnóstwo atrakcji. W lipcu i sierpniu odbywają się łącznie 4h dziennie animacji dla dzieci:

 • Gry terenowe – poszukiwanie skarbów
 • Kto pierwszy ten lepszy – polowanie na zwierzęta
 • Artystyczne wstęgi- zajęcia rytmiczno-ruchowe
 • Gipsowe fantazje artystyczne
 • Kolorowe wygibańce
 • Mini igrzyska olimpijskie
 • Quiz – mini milionerzy
 • Zawody sportowe

 

 

 

 

 

  Bezpieczna przestrzeń

  Duży, zielony, ogrodzony teren to poczucie wolności dla najmłodszych pociech. Rodzice mogą być spokojni i cieszyć się czasem również dla siebie wśród sosnowego nadmorskiego lasu. Pomorze Resort to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, którzy szukają zacisznego miejsca nad samym morzem i nadmorską promenadą.

  atrakcje dla dzieci ustka
  hotel dla dzieci ustka

  dwa Kluby malucha

  W budynku Premium mieści się bajkowy klub malucha. Znajdziecie tutaj mnóstwo zabawek dla większych i mniejszych maluszków. Oprócz klubu malucha znajdziecie również miejsce do grania w ping-ponga, bilarda czy piłkarzyki. Goście mają możliwość korzystania z dodatkowego klubu malucha w Budynku Standard.

  Dodatkowe atrakcje

  Na dużym ogrodzonym, zielonym terenie nasi najmłodsi Goście mogą korzystać z placu zabaw, prywatnej wydmy, trampoliny, rowerów, gokartów, boiska do tenisa ziemnego, boiska do mini piłki nożnej, badmintona. W okolicy 50m znajduje się wielki plac zabaw, park linowy oraz ścieżka zdrowia.

  hotel w ustce dla dzieci
  wakacje nad morzem
  wakacje nad morzem w ustce
  Hotel na nad morzem dla dzieci
  Hotel na nad morzem dla dzieci
  Wakacje w Ustce dla dzieci
  Hotel dla dzieci Ustka
  wakacje nad morzem w ustce
  wakacje w ustce dla dzieci
  wakacje ustka dla dzieci