59 815 23 00

Centrum zdrowia Sun-med

poczuj siebie na nowo
Holistyczny relaks blisko natury. Takie możliwości daje Resort Pomorze w Ustce – Centrum Zdrowia Sun-Med. Pozwól sobie na chwilę ukojenia i odkryj harmonię relaksu w gabinetach SPA & MEDICAL . Nasze centrum zdrowia wyposażone jest w grotę solną z tężnią solankową, domek saunowy oraz  profesjonalne gabinety, w których doświadczony personel odkryje przed Wami świat relaksu i odprężenia. Spośród szerokiej oferty każdy wybierze taki, który zapewni głęboki relaks i upragnione efekty.

PIĘKNO NATURY

Centrum zdrowia Sun-Med Medical SPA to miejsce, w którym poczujesz dotyk relaksu. Niezwykłe nadmorskie otoczenie oraz kojąca atmosfera sprawiają, że poczujesz siłę morskiej natury. Szeroka oferta SPA pozwoli na ukojenie zmysłów i poczucia głębokiego relaksu.

Tężnia z Grotą solną

Pomorze Health & Family Resort zaprasza wszystkich Gości w wyjątkowe miejsce. Tężnia solankowa z grotą solną to miejsce, w którym panuje zdrowotny mikroklimat, który pozwoli odprężyć Twoje ciało i umysł po całym dniu.   

teznia solankowa ustka
sauna

Domek Saunowy

Podczas wypoczynku nad morzem w Ustce Goście Resortu mają możliwość relaksu i odprężenia w domku saunowym. W miejscu spokoju i odprężenia znajduje się sauna sucha oraz przestrzeń do relaksu z panelem infrared.

zabiegi z odnowy biologicznej

W budynku Standard na na ternie resortu znajduje się Centrum Zdrowia Sun-Med. Jest to miejsce, w którym profesjonalna kadra medyczna zadba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zapewniamy naszym pacjentom pomoc w szybkim powrocie do zdrowia poprzez realizowane zabiegi rehabilitacyjne. 

zajęcia fitness

Zajęcia fitness

Podczas wakacji nad morzem w Ustce oferujemy szereg różnych zajęć zdrowotnych. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wakacji nad morzem. Od poniedziałku do piątku odbywają się codziennie zajęcia:

  • Poranny rozruch z fizjoterpeutą
  • Joga w otulinie sosnowych lasów lub na plaży
  • Energetyczna Zumba fitness
  • Zajęcia Zdrowy Kręgosłup
  • Zajęcia z instruktorem Nordic Walking

 

Dysponujemy 10 gabinetami terapii manualnej, fizjoterapii oraz salą do ćwiczeń indywidualnych czy zajęć grupowych. Na naszych Gości czeka ponad 35 zabiegów medycznych oraz bogata oferta seansów SPA. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji.