59 815 23 00

Przyjęcia okolicznościowe

wesela, komunie, chrzty, jubileusze
Wyjątkowe i urokliwe miejsce, które łaczy ze sobą doskonałą kuchnię w sąsiedztwie nadmorskiej przyrody. 

Wesele w Ustce

Zadbaliśmy o szczegóły bo wiemy jak ważną rolę odgrywa nawet najmniejsza rzecz w tym wyjątkowym dniu. Dysponujemy salą weselną do 120 Gości. Chętnie doradzimy w zakresie wystroju, dekoracji, kwiatów czy oprawy muzycznej. Oferujemy niepowtarzalną atmosferę, wieloletnie doświadczenie i pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości. Dołożymy starań by ten wyjątkowy wieczór pozostawił niezatarte wspomnienia.

Zaślubiny na wydmie

Nie ma piękniejszego miejsca na romantyczne zaślubiny w otulinie nadmorskiego sosnowego lasku. Skorzystaj z możliwości zaślubin w sąsiedztwie nadmorskiej przyrody zaledwie 100m od morza w Ustce.

Przyjęcia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość wymagająca odpowiedniej oprawy. To bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. 

Przyjęcia jubileuszowe w ustce

Jubileusz & urodziny

Profesjonalizm naszych kucharzy sprawi, że menu będzie niepowtarzalne i dostosowane do rodzinnego gustu oraz smaku. Jesteśmy otwarci na niestandardowe pomysły. 

Chrzest

Centrum zdrowia to również miejsce, w którym profesjonalna kadra medyczna zadba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zapewniamy naszym pacjentom pomoc w szybkim powrocie do zdrowia poprzez realizowane zabiegi rehabilitacyjne.